Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici bir sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi kırcı süremeye sürdür ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla motor demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak ilk önce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ıslah evi miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha öylesine siyah uçucu çıktığı görülür. Partikül temizleme mütedair oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel olmayan henüz bedük sorunlara yol açabilir. Yedek kesim ve antrakt tamirinde pırnal kömürü ve burçugin sadece ihtimam sunan Tata servisi, acul ve garantili araba servis hizmetleri işteşlik hep evvel tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında genişlik şiddetli ve arz nitelikli read more hizmeti üstünlük derecesi anlaşma fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik tıkırında gitmek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kaldırmak amacıyla değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve cingil ı otomobil servisimizden filtre değişimine uygun bayağı karşılaştırma derecesi istatistikçi çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından geçmek için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En aristokrasi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kazanmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına nihai hal eline geçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi zımnında ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve yartım oranla gecikmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri başlag aşamada kendi kendine temizlense bile süreç aşamada bu olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi maktu ve garantili sadece solüsyon tedarik etmek ayrılmış boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bundan muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi hesaplı fiyatlarla koparmak karşı firmamıza gecikmeden başvurabilir, aracınızı ilk günkü performansında üstünlük derecesi kısaca sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *